KARİYER

Hakan Hidrolik
Geri Dön

EĞİTİM
Hakan Hidrolik eğitimin sürekliliğin hedeflemiş, tecrübe ve uzmanlık gözetmeksizin çalışanlarına iş sağlığı güvenliği eiğitim, imalat eiğtim ve mesleki gelişim eğitimler vererek her zaman hidrolik ve pnömatk alanında güçlü durmayı başarmıştır.

İŞE ALIM SÜRECİMİZ
İş başvurusunda bulunan adayların ekip çalışmasına yatkın, enerjik, yaratıcı çözümler üretebilen ve aranan spesifik özelliklere sahip olması, teknik becerisinin olması, çalışma ahlakına ayak uydurabilmesi gözetilir sonrasında adayların doğru iş planlaması ile uygun pozisyonlara yerleştirilmesi ve Hakan Hidroliğin bir aile üyesi olması hedeflenr.

NEDEN BİZDE STAJ YAPMALISINIZ?
Hakan Hidrolik 1972 den beri sahip olduğu hidrolik ve pnömatk alanında ki bilgi birikimin geleceğin nesillerine aktarmak ve hidrolik alanında bilgi sahibi olan bir gençlik yetişmesine yardımcı olmayı hedeflemiştir. Meslek ve ticaret lisesi öğrencilerine, meslek yüksekokulu ve ünversite öğrencilerine okullarında almış oldukları teorik bilgiye saha da uygulamalarına yardımcı olmak ve iş hayatına hazırlanmalarını sağlamak için güçlü kadrosuyla staj imkânları sağlamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU

5/1000

Hakan Hidrolik ailesine katılmak için başvuru yapmak istediğiniz alanı seçerek resimli özgeçmişinizi CV'nize eklemeyi unutmayınız. Tüm başvurulara yanıt verilmektedir ve yanıt süremiz ortalama 2-3 iş günüdür.