PROJELER

Hakan Hidrolik
Geri Dön

Hidrolik Güç Ünitesi Projeleri

NASIL ÇALIŞIR?
Akışkanın sıkıştırılamaz kabiliyetini kullanarak gücünü makinelere ileten, yüksek hareket ve kuvvet kabiliyeti kazandıran sistemlerdir.

DEVRE ELEMANLARI VE HİDROLİK GÜÇ ÜNİTESİ ÇEŞİTLERİ?
Hidrolik güç ünitesi devre elemanları birbirleri ile uyumu yüksek ve sorunsuz çalışmaları çok önemlidir aksi takdirde oluşabilecek en ufak bir hata ünitenin yetersiz performans göstermesine, arızalanmasına ve az ömürlü, olmasına sebebiyet yaratır. Bir ünite de ünitenin kendisi kadar devre elemanları da önemlidir. Hakan hidrolik projelendirmesini ve üretimini yaptığı üniteler de devre elemanlarını büyük hassasiyet ve özenle seçerek ünitenin uzun ömürlü ve yüksek performanslı olmasını sağlar.
 

Hidrolik güç ünitesine ait bazı devre elemanları şunlardır;
✧ Yağ Tankı
✧ Hidrolik pompa 
✧ Hidrolik motor
✧ Hidrolik hortumlar
✧ Valfler
✧ Isıtıcı ve soğutucular
✧ Akışkan seviye göstergeleri
✧ Filtreler
✧ Silindirler
✧ Hidrolik yağ
 

Hidrolik güç ünitesi çeşitleri;
✧ Mini güç üniteleri
✧ Standart güç üniteleri
✧ Özel tasarım güç üniteleri

Hakan Hidrolik Güç Ünitesi İmalat Süreci?
Hakan hidrolik yurt içi ve yurt dışı müşteri ağına sahip olarak hidrolik güç üniteleri imalatı yaparken, müşterilerin taleplerini gözeterek verilerin değerlendirilmesini uzman mühendis ve teknik ekibiyle birlikte yapar. İmalatını ve projelendirmesini yaptığımız hidrolik güç ünitelerinin hesaplamaları, çizimleri ve kullanılacak malzemelerine karar verdikten sonra imalat sorumlusu ekibimiz hidrolik güç ünitesinin imalatını başlatır ve imalatı biten hidrolik güç ünitelerinin gerekli kalite ve sistem testleri yapımı sonrası müşterilerimize sevkiyatı gerçekleştirilir. İstenirse müşterilerimize canlı olarak testlerimizi yapabiliriz.

 

ÜRÜNLERİMİZ

Hakan Hidrolik

7/24 Mobil Hizmet

Tüm Ürünler

Hızlı Talep Formu

Whatsapp ✆ +90 (536) 138 68 15

GÖNDER